OGŁOSZENIA

PARAFIA I KLASZTOR PW. ŚW. ANNY OO. FRANCISZKANÓW W BIECZU

38-340 Biecz ▪ ul. Kazimierza Wielkiego 2 ▪ tel. (013) 447 18 44 ▪ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ▪ www.franciszkaniebiecz.pl

1 NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU 
21 luty 2021

1. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:

  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 1600.
  • Droga Krzyżowa w dni powszednie oprócz czwartków o godz. 1730, którą animują w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – Caritas; we wtorek – LSO; w środę – dzieci, a w sobotę członkowie Róż różańcowych
  • w tzw. Piątki Pasyjne o godz. 900 Droga Krzyżowa, następnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i ok. godz. 1030 Msza św.

2. W czwartek o godz. 1730 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem Najśw. Sakramentu.

3. Jako wielkopostną jałmużnę dla ubogich możemy złożyć ofiarę pieniężną do skarbonki z napisem Ofiara dla potrzebujących znajdującej się przy ołtarzu św. Antoniego, a także wzorem ostatniej świątecznej akcji ofiary można złożyć do pusze w sklepach ABC, Pokusa, Sezamek, w Młynie, Delikatesy Centrum oraz w sklepie Pani Ireny Przybyło.

4. Przyszła niedziela, II wielkopostna, to niedziela Ad gentes – dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Po Mszach świętych przed kościołem będziemy mogli materialnie wesprzeć dzieło misyjne Kościoła składając ofiarę do puszek.

5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej w refektarzu klasztornym.

6. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieczu informuje, że od 1 marca rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 dzieci urodzonych w roku 2014 do klasy pierwszej oraz urodzonych w roku 2015 do oddziału zerowego. Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę oraz za ofiarę 500zł. na obrusy ołtarzowe złożoną przez członków Róż różańcowych.

8. W minionym tygodniu w naszej świątyni pożegnaliśmy + Helenę Paszyńską, a we wtorek o godzinie 1100 pożegnamy naszą parafiankę         + Annę Baniak – Dobry Jezu, a nasz Panie...