OGŁOSZENIA

PARAFIA I KLASZTOR PW. ŚW. ANNY OO. FRANCISZKANÓW W BIECZU

38-340 Biecz ▪ ul. Kazimierza Wielkiego 2 ▪ tel. (013) 447 18 44 ▪ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ▪ www.franciszkaniebiecz.pl

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA
22 maj 2022

 

1. We wtorek o godzinie 1800 Msza święta zbiorowa za wstawiennictwem św. Antoniego. Będzie to siódmy wtorek nowenny do św. Antoniego – zapraszamy do wspólnej modlitwy i prosimy o zorganizowanie asysty procesyjnej.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje – dawne dni krzyżowe. W tych dniach o godzinie 1900 zgromadzimy się na wspólnej modlitwie o dobre urodzaje i za kraje głodujące w poszczególnych rejonach naszej parafii:

  • w poniedziałek przy krzyżu na Nęckówce
  • we wtorek przy figurze Matki Bożej na ul. Polnej
  • w środę przy figurze Matki Bożej na Markuśce

Prosimy o wcześniejszy przyjazd po kapłana, organistę i sprzęt nagłaśniający.

3. W piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego, którą odmawiać będziemy w czasie Nabożeństw majowych.

4. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę oraz w ubiegłą niedzielę na tzw. tacę inwestycyjną, które wyniosły 9120zł. Dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę 2tys.zł., za którą zostały zakupione naczynia liturgiczne do naszej świątyni. Dziękujemy również Rodzicom młodzieży, która w miniony czwartek przyjęła Sakrament Bierzmowania za ofiarę 2tys.zł. z przeznaczeniem na powstający witraż. Ponadto dziękujemy za ofiary indywidualne złożone na witraż dwóm rodzinom z Przedmieścia Górnego za ofiarę 1000 i 300zł. oraz pewnej rodzinie z ul. Kazimierza Wielkiego za ofiarę 500zł. na wykonywane prace przy ołtarzu Serca Pana Jezusa. Dziękujemy także za ofiary wpłacone w ostatnim czasie na konto parafii.