W piątek 31 marca o godzinie 19.30 w naszym kościele rozpoczniemy celebrację Drogi Krzyżowej, która przejdzie ulicami naszego miasta: Kazimierza Wielkiego, Ligęzów, 3 Maja, Fuska, Grodzką do Kolegiaty Bożego Ciała i zakończy się w świątyni Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy wszystkich Parafian: dorosłych, młodzież, szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i dzieci do udziału w tym nabożeństwie. Prosimy, aby przynieść ze sobą świece. Prosimy także o zaangażowanie się poszczególnych grup parafialnych oraz wszystkich wiernych, szczególnie młodzieży w przebieg tego nabożeństwa. Krzyż poniosą z naszej parafii:

  • do stacji II – członkowie Róż różańcowych,
  • do stacji IV – matki,
  • do stacji VI – członkowie Grupy misyjnej,
  • do stacji VIII – ojcowie,
  • do stacji X – Służba Liturgiczna,
  • do stacji XII – Członkowie Rady Parafialnej i Caritas,
  • do stacji XIV – młodzież

 

Plakat Droga Krzyżowa jpg Copy